Hava kurutma makinesi

Kısa Tanıtım: Hava kurutma makinesi Geniş kapasite ekipman wink-kuru teorisi ile kurutma bir türüdür. Sıcak hava sürücüler hızlı hareket malzemeleri sıcak kurutma işlemi ve aktaran verimliliği artırmak için hava askıya ıslak. Hava Kuru sonra hemen hemen tüm bağlı olmayan su kaldırılır. No...

Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım:

Hava kurutma makinesi Geniş kapasite ekipman wink-kuru teorisi ile kurutma bir türüdür. Sıcak hava sürücüler hızlı hareket malzemeleri sıcak kurutma işlemi ve aktaran verimliliği artırmak için hava askıya ıslak. Hava Kuru sonra hemen hemen tüm bağlı olmayan su kaldırılır. Tedavi malzeme hiçbir bozulma ortaya ve kapasite normal kurutucular yüksektir. Müşteriler kısa sürede daha yüksek kar elde edebilirsiniz.


Özellikleri:

1. yatırım, düşük enerji tüketimi, daha az işgal insan kaynakları veya bitki alanı ve geniş ilgili kapsamı düşük. İdeal bir modern ekipman.

2. sanayi eczane, kimyasal, gıda, inşaat, nişasta, balık unu, tuz, vinasse, besleme, gluten, plastik reçine, mineral toz, kömür tozu, gibi plastik vb için toz malzeme nem nem alma Mükoklorik asit, A· S· C Benzoic asit, 2·3·acid, Asetik asit polipropilen Polivinil klorür, sodyum sülfat, sodyum pyrosulfite vs.


Çalışma teorisi:

Hava kurutma makinesi-ebilmek çıkarmak nem (esas olarak yüzey neme bakın) hızla üzerinden kolay susuz granül ve toz. Malzeme kurutma makinesi, en iyi ürün kalite kontrolünü yapar kısa sürede kal. Firmamız yoğunlaştırıcı, hangi döndürme hızı sonsuz için normal kurutma makinesi kontrol edilebilir bir dizi ekler. Islak malzemeleri vida konveyör geçmek, yoğunlaştırıcı almak ve sonra tamamen sıcak hava ile karıştırın. Ezilmiş ve hızla çekiç döndürerek itti, malzemeler için ince parçacıklar açın. Daha sonra ince parçacıklar kurutulur ve çıkmak için hareket. Sonunda, parçacıkları daha da rüzgarın etkisi ile kurutma için tüp kurutma içine almak. Islak ve ağır parçacıklar etkisinde cant için rüzgar olmak devam eder ezilmiş, tüpün içine almak kadar kuru. Siklon Ayırıcı veya çanta tipi toz toplama tarafından uçan toz küçük bir kısmını geri dönüştürülmüş ise tamamlanan ürünler Siklon Ayırıcı, taburcu.


Sorgulama