Ana sayfa > Hakkımızda > İlişkili şirketler

Jiangsu Liangyou tarımsal makine Co., Ltd

Jiangsu Liangyou tarımsal makine Co., Ltd yem makineleri, bileşik gübre Makina, makine, biyo-enerji ekipmanları ve yükleme ISO9001: 2000 ve CE sertifika geçti komple mühendislik için işleme çim uzmandır. Ürünlerimiz yaygın olarak tahıl, beslemek, Hayvancılık, su ürünleri çiftliği, mikrobiyal bileşik gübre ve çevre dostu sanayi gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. En modern teknoloji alanında bağlıdır ve Liangyou ürünleri olgun iş yönetim sistemleri de iç, pazarda satılan, ancak aynı zamanda Avrupa, Afrika ve DENİZ ülkeye ihraç. Kümes hayvanları, Hayvancılık ve su ürünleri için yem bizim tam ekipmanları da yurtdışına ihraç ürünleri üzerine vardır. Ürünlerimiz onur andquot başlıklı; Çin ünlü Brandandquot; andquot; Çin çift ürün andquot; "layık kalitesi için Chinaandquot; güven ve andquot; Kalifiye Şirket için kalite Supervisionandquot;.
Alarak andquot; Samimiyet güven yapar, marketandquot kalite kazanır; iş Felsefemiz, bizim gelişmiş tarafından nasıl, üstün kalitesi ve tatmin edici Hizmetleri, biz müşterilerimiz güvenini kazanmış biliyorum. Ayrıca besleme komple mühendislik, tahıl taşıma Mühendisliği, mikrobiyal çevre dostu mühendislik ve depolama mühendislik bol ve mükemmel pratik deneyimler elde etti. Bizim bilimsel tasarım, mükemmel teknoloji, iyi ürün, düşünceli ve mükemmel hizmeti tarafından biz dilek müşterilerimiz ile elele, birlikte geliştirmek ve içtenlikle işbirliği, parlak bir gelecek yaratmak için.

Web sitesi:www.fdsp.CC

Jiangsu Liangyou Silo mühendislik Co, Ltd

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Jiangsu eyaleti. Şirket araştırma, geliştirme ve tasarım çelik silo mühendislik ve çeşitli malzeme depolama teknolojileri ve satış ve servis ilgili ürünlerin içinde uzmanlaşmıştır. Ürünleri tarım alanı, endüstriyel alan ve gıda, yem, yağ, un, bira, kimyasallar, gibi yerlerde yaygın olarak uygulanan yapı malzemeleri, bağlantı noktaları ve çevre koruma. Şirket büyük bir toplu iş profesyonel yetenek topladı ve çelik uğraşan üst düzey yöneticiler sanayi uzun yıllar boyunca, silo ve başarılı bir şekilde yönetilen ve yüzlerce çelik silo proje olanaklı kılmak alıcı gerçekten "Liangyou" çelik silolar kalitesini araştırma, geliştirme ve tasarım çelik siloları, uygulama projeleri mühendislik ve profaz istişare satış sonrası hizmet için tanıklık etmek için uygulanan.

Şirket çeşitli özellikleri ve paketlenmiş teknoloji tasarım İnşaat Mühendisliği temel tasarım, kaldırma, taşıma, temizlik, manyetik ayırma, kurutma, ölçme, sıcaklık ölçümü, fuming veya buğulaması, soğuk hava deposu, ısı koruma, havalandırma ve tozsuzlaştırma dahil ve tasarım, imalat, taahhüt bir paket anahtar teslim projeler yükleme 30 8.000 ton çelik silolar ile müşterilerine sunarak, hata ayıklama ve otomatik kontrol sistemleri gibi profesyonel destek donanımları eğitimi yeteneğine sahiptir. Bu arada, saat, kazıyıcı konveyörler ve Bantlı konveyörler başına 20-1000 ton taşıma kapasitesi ile kova asansörler gibi destek donanımları ile müşteriler sağlar.

"Win güveni samimiyet, kalite tarafından olun başarı ile" iş felsefesi şirketi, Gelişmiş kalkınma felsefesi, mükemmel operasyon yönetimi ve mükemmel üretim yönetim ekibi sayesinde daha güçlü oldu. Şirket depolama endüstrisinin modelinin yüksek kaliteli ürün kalitesi, gelişmiş teknolojileri ve iyi bir servis hakla olmak için çalışmaktadır. Çin'e dayalı ve dünyanın karşı karşıya, yurtiçi ve Yurtdışı müşteriler gelişmiş teknolojiler sağlar.

Web sitesi:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltd

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "Renewableenergymechanicalengineering indtitute ZheJiang Üniversitesi ve Liangyou şirketi tarafından ortak buldum" ve andquot; Yenilenebilir enerji Makina Mühendisliği Teknoloji Merkezi ZheJiang Üniversitesi ve Liangyou companyandquot tarafından ortak buldum; ve biyokütle Pelet makine ve biyokütle gübre makineleri yanı sıra tasarım, imalat, kurulum, satış ve hizmet anahtar teslim proje çözüm üretiminde uzmanlaşmıştır.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
Bu orman, kaybı için çok pelleted China.Meanwhile tarım bitkileri için biyokütle peletleme için pendently komple ekipman. Biz özelleştirebilir ve anahtar teslim proje onların çeşitli isteği, malzemeler ve site göre müşteriler için malzemeler her türlü tasarım.

Bio gübre, organik gübre: Randamp; D organik bileşik gübre uzun yıllar boyunca ve biz kapasite ile anahtar teslimi proje üstlenmek için adanmış 10.000 100.000 ton / yıl. Gübre TAVUK, DOMUZ, SIĞIR ve tahıl, kanalizasyon andamp kaybı gibi organik gübre için üretilebilir; organik atık istifleme, fermantasyon ve granülasyon sonra. Andquot; beğenilen bt dürüstlük, başarı ile kalite andquot; kavramı ve gelişmiş teknolojisi, üstün kalite ve en iyi hizmet, biz biyokütle enerji ve biyokütle gübre peletleme teknoloji, marka contionuous yenilik geliştirme üzerinde odaklanmak, değişiklik hazine atık, chinaand #39; s yenilenebilir enerji geliştirme ve kullanımı için bir ivme vermek, sanayileştirmek yenilenebilir enerji ve çevre koruma katkıda bulunmak.

Web sitesi:www.fdsp-reme.com