Otomasyon denetleyicisi çekiç Mill için yükleme

Gelişmiş bulanık kontrol teknolojisi değirmeni otomatik yükleme denetimine uygulanır. Mikro bilgisayar toplamak ve analiz sinyal denetim işlemi sırasında otomatik kontrol Frekans dönüştürücü verir iken, böylece miktar besleme otomatik olarak kontrol edilebilir. Tam kapalı çevrim kumanda kontrol edebilirsiniz...

Ürün ayrıntıları

Gelişmiş bulanık kontrol teknolojisi değirmeni otomatik yükleme denetimine uygulanır. Mikro bilgisayar toplamak ve analiz sinyal denetim işlemi sırasında otomatik kontrol Frekans dönüştürücü verir iken, böylece miktar besleme otomatik olarak kontrol edilebilir. Tam kapalı döngü denetimi ana makinesine doğru bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Özellikleri:

Ana makine geçerli otomatik olarak stabil, böylece değirmeni verimliliği büyük ölçüde artırıldı. Dolaylı olarak, Bütün çıkış artırıldı ve güç tüketimi azalır.

Döndürme hızı besleyici değeri otomatik olarak ayarlanır.

Aşırı yükleme ve ne zaman endişe verici yükler boşalttığınızda kendini koruma.

Azaltılmış mekanik kaybı daha uzun çalışma ömrü sağlar iken az yük dalgalanma eziyet, yüksek verim sağlar.

İleri teknoloji: mikro bilgisayar, bulanık kontrol ve insan-bilgisayar arayüzü dijital ekran ile uygulanır.

Tam koruma: Çift Kişilik yumuşatma yumuşak ve sert eşya; düğme, toz ve anti-ıslak dokunmadan. Zaman atlamalı yazılım yükleme etkisi direnir.

Otomatik ve el ile denetim geçiş sırasında hız besleme sürekli olacak.

Bu yaygın olarak normal ve süper ince öğütücüler yem, gıda, tıp, Endüstri kimya vb besleme kontrol otomatik olarak uygulanır.


Sorgulama