Biyokütle kurutma makinesi

Yaklaşık üç kat davul kurutma makinesi: Üç kanallı bir yeni geliştirilen kurutma makinesi döner davul kurutma makinesi prensibi eğim açısı ve hava kurutma makinesi ile birlikte benzersiz ilkesine sahip kurutma makinesi gibi. Döner davul kurutma makinesi ve küçük boyutu, yüksek termal avantajları ile hava kurutma makinesi, hantal ağır değiştirir...

Ürün ayrıntıları

Yaklaşık üç kat kurutma makinesi davul:
Üç Kanallı kurutma makinesikurutma prensibi kombine benzersiz ilkesine sahip yeni geliştirilmiş bir türdöner davul kurutma makinesieğim açısı ve hava kurutma makinesi ile. Döner davul kurutma makinesi ve küçük boyutu, yüksek termal verimlilik, hafif, geniş uygulanabilirliği, esnek sıcaklık kontrolü, aynı zamanda yaygın olarak toz, blok, levha malzeme, talaş, cevheri kum, gibi her türlü adapte avantajları ile hava kurutma makinesi, hantal ağır değiştirir mineral toz, demir cevheri, vb.


Yapısı ilke:
Teknoloji üç kanallı davul kurutma makinesi geldi Almanya en erken üç konsantrik daireler davul, davul bir ucunda iç davul talaş malzeme akar, o zaman kopya plaka eylem altında orta davul akar oluşmaktadır, sonra geri dış davul için son olarak kuru malzeme davul diğer ucundan çıkar , sadece üç kez uzunluğunu döner davul ile gitmek istiyor, böylece büyük ölçüde ses ekipman azaltın.


Yapı özellikleri:
1. ekipman yavaş yavaş, küçük aşınma ile güvenli ve güvenilir, düşük bakım maliyeti açar; Patlayıcı bölümü patlama geçirmez yapısı ile ayarlanır.
2. hız besleme ayarlanan, kolay bir işlem olabilir.
3. büyük üretim kapasitesi, sürekli işlem olabilir; büyük esneklik işleminin çıktısını sağlar üretim sırasında ancak ürünlerin; kalitesini etkilemeden ürünleri geniş bir ürün yelpazesi var
4. yüksek derecede otomasyon: ekipman olabilir otomatik olarak besleme ve boşaltma işlemi tamamlanıyor. Akıllı kontrol cihazı besleme hızı için bağlanma, egzoz sıcaklık benimser, beslenme miktar kuruluk ürünleri sağlamak için otomatik kontrol, egzoz sıcaklık çok yüksek, enerji tasarrufu değil.
5. ile karşılaştırıldığında geleneksel tek katman davul kurutma makinesi, termal verimlilik ile % 40-50 oranında artırılır; hacimsel ısı transfer katsayısı tek katman varil kurutma makinesi çift;
6. dış tabaka ile izolasyon kapağı, enerji tasarruflu etkisi büyük artırılır.
7. talaş ile iyi renk, hayır solmuş kuruduktan sonra ya da yanmış fenomen, kurutma işlemi bütün hava kurutma ile kombine, malzeme nem küçük kuruduktan sonra % 15 yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler:


Modeli
YLHG1YLHG2YLHG3YLHG4YLHG5
Vücutİç çapı(mm)17002450265028503700
Length(mm)800080009100900010000
Döner speed(r/min)İşlem tarafından ayarlanabilir
Capacity(t/h)12345
Giriş temperaturel(°C)andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500
Ham maddeTalaş
Moisyure(%)45
Çıkış temperatuer(°C)8080808080
Powder(kW)2.2*23*24*24*45.5*4
Sorgulama