Kablo kanalı

Kafes kablo kanalı Almanya-tipi kafes kablo kanalı, Fransız tipi kafes kablo kanalı ve sepet tipi kafes kablo kanalı aldık. Ayrıca, biz-ebilmek gelenek çeşit kafes kablo kanalı, merdiven kablo kanalı ve kablo yolu kablo kanalı müşterilerin istek üzerine bağlıdır. Kafes kablo kanalı açık yapısını sağlar...

Ürün ayrıntıları

Kafes kablo kanalı

Almanya-tipi kafes kablo kanalı, Fransız tipi kafes kablo kanalı ve sepet tipi kafes kablo kanalı var. Ayrıca, biz-ebilmek gelenek çeşit kafes kablo kanalı, merdiven kablo kanalı ve kablo yolu kablo kanalı müşterilerin istek üzerine bağlıdır.

Kafes kablo kanalı açık yapısını maksimum havalandırma ve ısı dağılımı kablo, gibi havada monte sağlar. Bu enerji tüketimini kaydetmek ve kablonun performansı en iyi duruma ısı birlikte, toplamak değil. Açık yapısı aynı zamanda su, toz ve enkaz kolayca üreyen bakterilerin önlemek için toplamak önleyebilirsiniz. Bu temiz ve yangın veya diğer güvenlik riskleri riskini azaltabilir.

Döner, üçlü, dört-yolları, Lentolar, vb dahil olmak üzere tüm özel bölümleri düz tepsi yerinde tarafından işlenir ve fabrikada bitmiş olması gerekmez. Bu pahalı özelleştirme maliyet ve zaman tasarrufu ve daha önce proje bitiş.

Kafes kablo kanalı petrol, kimya, çelik, gıda ve içecek, bankacılık, dahil olmak üzere farklı sektörlerde ulaşım, office, bilgisayar odası ve diğer yaygın olarak uygulanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında müşteri lehine giderek enjoy it.

Yüzey işleme: electrogalvanizing, elektro galvanizli sac, çinko-nikel, dacromet, Galvanizli (sıcak daldırma galvanizleme), pasivasyon, Elektrolitik Parlatma.


Yalak düz kablo kanalı

Özellikler:-Ebilmek var olmak customized belgili tanımlık belirtme proje üzerinde bağlıdır.

Üretim süreci: bilgisayarlı tasarımı, mekanik ve kalıplı üretimi;

Sıcak daldırma yüzey işleme galvanizleme.


Özellikleri:

Bu esnek montaj, hızlı kurulum, kolay bakım, özellikleri ve elektrik kumanda dağıtım kablo ve tel kablo kapalı, açık, siperler, tüneller ve diğer mühendislik döşeme yaygın olarak kullanılır.


Sorgulama