Ana sayfa > İstemci soru

SSS

1. where kaliteli ahşap Pelet makinesi Çin satın gidin.

Günümüzde birçok Yurtdışı ithalatçılar yüzlerce karşı karşıya karışıklık var. ve makine tedarikçiler B2B kaynaklardan veya Google Çin ahşap binlerce cips. Coğrafi bakış açısından, en iyi odun Pelet makinesi tedarikçileri konsantre Çin, Güneydoğu kesiminde bu Coğrafya temsil eder:

1. en yüksek düzey Çin, yani, en zengin yer Çin ekonomisinin geliştirilmesi.

2. en yüksek standartlarda üretim olması,

3. sürdürülebilir kalkınma için büyük yatırım ve Ar- Ge

4. en yetenekli uzmanları ve meslek işçiler, makineleri takım en iyi.

Yani nitelikli ahşap Pelet makinesi tedarikçi bulmak için Çin'in Güneydoğu bölümüne gidin.

2. how nitelikli ahşap Pelet makinesi tedarikçi Çin güneydoğu kesiminde yer seçin.

İpuçları:

1. tedarikçiler donanım aynı düzeye eriştiğinde, en karşılaştırılabilir bir parçasıdır yazılım dahil yönetimi, kredi, kültür, değer. Tedarikçiler yazılım iş önce sınayın.

2. görmek inanmaktır, sen dolandırıcılık durumunda sahibi olmayan, tüccar ile ilgili önlemek için deneyin. Eğer sen-ebilmek tedarikçi ziyaret edin.

3. iyi bir şirket her zaman en iyi satış müdürü kiralar, iyi satış müdürü anlamına gelir tam iletişim, tam olarak anlamak, tam olarak destekleyen ve her zaman iyi çözümleri istemci sorunları çözmek için herhangi bir zaman vermek.

3、BASIC KURALLARI ÖLÜR DOĞRU KULLANIMI İÇİN

Silindirler düzgün ayarlanmış olduğundan emin olun: mesafe ölmek silindir o.2mm - 0,3 mm olmalıdır. Kötü silindir ayarı silindirler ve ölmek arasında temas neden olabilir. Bu neden olabilir"rollover"üzerinde ölmek delik-deformasyon ve deliklerin kısmi tıkanıklık.

Yeni bir kalıp arunning-dönemde gerektirir. Onlar yavaş yavaş sıcak yeni die aşamalı olarak, en az ilk 20-40 dakika boyunca başlatmak. Kadar başlangıç sırasında karşılaşılan sorunlar, kepek karışımı ile 20-40 dakika kalıp işletmek, yağ (% 2). Sadece kalıp üretim tamamlandığında, yulaf veya Mısır çalıştırdıktan sonra durdurmak.

Ölür değiştirirken dikkatli bir şekilde oturma yüzeyi ve sabitleme sistemi (yani yaka, kelepçe veya aşınma halka) die durumunu kontrol edin. NB: kalıp düzgün bu düzeltilmemişse zarar verebilir.

Her zaman yeni bir kalıp makineye, özellikle için ölür büyük flanşlar ile monte edilir die sıkma yüzük kontrol edilmelidir. Kırık ölür çoğunluğu yıpranmış nedeniyle göstermek ya da arızalı yüzük sıkma deneyim. Arızalı bir sıkma yüzükle çalışan ölür güçlü titreşimler, kırık ölür ve azaltılmış kalıp ömrü oluşturabilirsiniz.