Sürekli tahıl kurutma makinesi

Sürekli tahıl kurutma makinesi giriş: tam sürekli teorisi kurutma sürekli Tahıl kurutucular için uygulanır. Tahıl kurutma makinesi üst besleyici aracılığıyla kule içine akış ve sonra tahıl sütuna akışı yavaş yavaş yerçekimi tarafından. Tahıl ilk sıcak hava üfleyici tarafından kurutulmuş, sonra tarafından soğutmalı...

Ürün ayrıntıları

Sürekli Tahıl kurutuculargiriş:

Tam sürekli kurutma teorisi sürekli Tahıl kurutucular için uygulanır. Tahıllar kulenin üst tarafındaki besleyici aracılığıyla akışınakurutma makinesive sonra tahıl sütuna akışı yavaş yavaş yerçekimi tarafından. Tahıl ilk sıcak hava üfleyici tarafından kurutulmuş sonra soğuk hava üfleyici makine aşağıda tarafından soğutmalı ve son kurutma alttan taburcu.


Sürekli tahıl kurutma makinesi characteristics:

1. büyük çıkış, yüksek verimlilik, düşük enerji tüketimi büyük tahıl işleme tesisi, çiftlik, yağ bitki ve ambar ciro Merkezi vb için kurutma gereksinimlerini geniş kapasite kurutma için geçerlidir 24 saat sürekli çalışma ile.

2. kurutma makinesi tahıl sütun yüksek karbon çelik tel örgü ile monte edilir, delikli levha galvanizli ve en iyi kurutma etkisi ve daha uzun çalışma ömrü elde köşebent püskürtülür.

3.variable-hız deşarj silindir tahıl akış hızı tahıl sütunundaki denetleyen alt kısmındaki kurutma makinesi, uygulanır. Hız boşaltma, sıcaklık ve nem silindir boşaltma tarafından kontrol edilen gerçek zamanlı. Tasarım ortadan kaldırarak onun çimdik noktası etkili ezilme malzemeleri engelleyebilirsiniz. Yeniden yükleme makinesi yoğun tahıl, daha düzgün ısıtmalı malzeme sağlayan karıştırabilirsiniz.


Tahıl kurutma makinesi avantajları:

1. düşük sıcaklık:

Göre farklı türleri tahıl müşteriler kurutma sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Düşük sıcaklık teknolojisi tahıl zarar görmesini korur.

2. büyük hava debisi:

Süper büyük fıçı fan uygulanır. Düşük gürültü ve anti-aşırı radyal fan sürekli titreşim çalışır. Yavaş başlamak-yukarıya modeli eşit üfleme ve uzun çalışma ömrü sağlar.

3. düşük yatırım:

Çok ısı kaynaklarının Buhar, doğal gaz, yakıt yağı veya pirinç kabuğu hangi sıcaklığı doğru tahıl kalitesi sağlayacak şekilde kontrol edilebilir vb gibi uygulanır. Buna ek olarak, yüksek-ısı kullanımı kurutma maliyeti azaltır. Sürekli işleme teknolojisi geniş kapasite ve enerji tüketimini azaltır yüksek verim sağlar.

4. uzun çalışma ömrü:

Sürekli Tahıl kurutucular atölye Binası gerek kalmadan açık stil için tasarlanmıştır. Galvanizli sac hava net ve ana parçaları için uygulanır. Bütün sistem iyi görünüm ve sızdırmazlık yanı sıra uzun çalışma ömrü vardır ve bütün gün açık havada herhangi bir koşul çalıştırılabilir.

5. kolay kullanım:

PLC dokunmatik ekranı kontrol sistemi görüntülemek ve kontrol donanımları, yanma parametre in meme ve tahıl vb. kurutma parametresi işletim parametresi. Bilgisayar kontrol sistemi kolay ve insanlaşmış hangi endişe verici, uzaktan kumanda, otomatik tanı, sorun kaldırma vb gibi fonksiyonları vardır.

6. düşük bakım maliyeti:

Malzeme ve yedek parça kurutma için uygulanan düşük başarısızlık oranı ile dayanıklı vardır. Kolay ayrılık cıvata sağlam ve dayanıklı kurutma makinesi için kabuk bağlantı, geçerli. Tüm elektrik sistemi ve bileşenleri NEMA standardına uygundur.


Sorgulama