Üç Silindirler ile kurutma makinesi

Üç Silindirler ile kurutma makinesi özellikleri: üç Silindirler, iç silindir, orta silindir ve dış roller kurutma oluşur. Her silindir özel şekli, bir hisse senedi Kılavuzu vardır. Silindirleri dönen kuvvet ve sıcak rüzgar emme gücü altında malzeme akışı boyunca hisse senedi Rehberi Silindirler içine ve...

Ürün ayrıntıları

Üç Silindirler ile kurutma makinesi özellikleri:

Kurutma makinesi üç Silindirler, iç silindir, orta silindir ve dış roller oluşur. Her silindir özel şekli, bir hisse senedi Kılavuzu vardır. Silindirler ve emme dönen kuvveti altında sıcak rüzgar, malzeme akış boyunca hisse senedi Rehberi Silindirler içine gelen kuvvet ve komple ısı değişimi üç Silindirler olsun. Sıcak Rüzgar sıcaklık nem içeren her zaman düzgün olduğundan emin olmak için kontrol otomatik olarak yapılır. Adil geçerli kurutma ıslak malzeme ile yüksek sıcaklık temas sıcak Rüzgar girişinde yapar. Isı su buharlaşma tarafından emilir. Sürekli sıcaklık, malzeme sıcaklığı iyi kurutulmuş malzeme kalitesini garanti böylece taşıyan yelpazesini aşmadığı sağlayan düşer iken su azaltır.


★Dried iyi bir kaliteye sahip malzemelerdir. Kurutma üç Silindirler komple ısı değişimi ve tek tip su içeriği yapar oluşur.

★Fair geçerli kurutma ıslak malzeme ile yüksek sıcaklık temas sıcak Rüzgar girişinde yapar. Isı su buharlaşma tarafından emilir. Malzeme sıcaklığı iyi kurutulmuş malzeme kalitesini garanti böylece taşıyan yelpazesini aşmaz.

★Complete güvenlik ekipmanları: Anti-alev ve anti-patlama aygıt kümesi kurutma makinesi ile donatılmıştır. Kaza alev fenomen olabilir durak makinenin ortadan.

★Low maliyet: yüksek sıcaklık hızlı kurutma ve sıcak hava sirkülasyonu şimdi teknolojilerinin kurutma verimi normal kurutucular daha yüksek tarafından 30 olsun ~ % 40. Sonuç olarak, kurutma maliyeti büyük ölçüde düşürülmüştür.

★Multi işlev: alkol lees yanı sıra diğer malzemeler pul, pelet ve Myomlar şekli, yaprak, sebze, bitkisel ilaçlar, bileşik gübre, talaş, mısır tohumu ve suyu yatak vb gibi kurutulmuş.


Sorgulama