Yem Sanayi Silo

Modern hayvan yem fabrikası genellikle vardır bir büyük işlem kapasitesi toplu tahıl özellikle mısır/mısır, soya. Bu tür toplu malzeme ton insan gücü tarafından işletim için zor bir iş olacak, böylece derin bir arzu işleme sistemi toplu depolama ortamında tanecikler için otomatik toplu tahıl silosu sistem...

Ürün ayrıntıları

Modern hayvan yem fabrikası genellikle vardır bir büyük işlem kapasitesi toplu tahıl özellikle mısır/mısır, soya. Bu tür toplu malzeme ton insan gücü, böylece otomatik toplu tahıl işleme sistemi toplu depolama silo sistemidir tanecikler için tanecikler için derin bir arzu tarafından işletim için zor bir iş olacak ve mısır/mısır veya buğday, yağ fabrikası ve diğer sanayi için un fabrikasında da uygulanabilir.Bizim toplu depolama Bin hayvan yem fabrikası için genellikle tanecikler ile birlikte teslim ve birlikte tasarlanmış.

Hayvancılık yem genellikle dar Betonda saklanan bir yem fabrikasında 20 metreye kadar yüksek silolar. Silo doldurma toz bir sürü oluşturur. Silolar alt kısmında, vidalı konveyörler çiftlik hayvanları için yem taburcu et. Boşta kalma konveyörler çalışan veya siloları yavaşça önlemek için bir seviye ölçüm gereklidir.

Farklı kapasite yem depolama siloları FDSP tarafından üretilen: Galvaniz çerçeve, pnömatik yükleme penceresi ile ilgilenen, olasılığı.


Birkaç Boyut türleri farklı ihtiyaçlar için.

Kolay yem çıkış.

Hayır yapışmasını.

Taze değil.

Silolar ile merkezi merkezi veya decenter.

Merdiven emniyet çit ile.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Sorgulama