Tam otomatik sıvı ekleyerek sistem

Tam otomatik türü sıvı Tartım sistemi genellikle ekleme sistemi beton ile çalışır. Kısa Tanıtım 1. sıvı ölçek tek tek dokunmatik ekran tarafından kontrol edilir. Bilgisayar toplu iş oluşturma özelliğinin orijinal teklif başlangıç veya sinyalleri ekleme veya doğrudan kontrol gerekir. 2. kontrol sistem-ebilmek var olmak installed.

Ürün ayrıntıları

Tam otomatik türü sıvı Tartım sistemi genellikle ekleme sistemi beton ile çalışır.

Kısa Tanıtım

1. sıvı ölçek tek tek dokunmatik ekran tarafından kontrol edilir. Bilgisayar toplu iş oluşturma özelliğinin orijinal teklif başlangıç veya sinyalleri ekleme veya doğrudan kontrol gerekir.

2. kontrol sistem-ebilmek var olmak installed oda kontrol veya sitesinde, hangi işlem için uygun.

3. denetleyicisi bazı dokunmatik ekran tarafından önceden normal formülleri veya bilgisayardaki doğrudan giriş sıvı formülü girebilirsiniz.

4. adımları işletim: sıvı formülü ve toplu miktarı tartı önce belirlemek. Toplu işleme bilgisayar gönder başlangıç sinyal ve sonra otomatik Tartım ve ekleme yapılır. Bundan sonra kontrol odası sinyal eklemeye başlayın göndermek ve daha sonra sprey sıvı karıştırıcı için. Sıvı bütün taburcu zaman sistem duracaktır. En son, bitiş sinyali bilgisayar toplu işleme için gönderilir. İşlemleri sırayla geri dönüşümlü olacaktır.

5. iki kontrol yolu vardır: el ile ve otomatik işlemleri. Tüm aygıtların başlatma veya tek tek el ile işlem için durdurma. Sıvı düşük düzey ve ekleme will otomatik işlemi için sıvı tank içine otomatik olarak eklenecektir sıvı durağım yüksek düzeyde.

Bu yaygın türü sıvı sistemi ekleme yem, gıda, ilaç sanayi vb Tartım için uygulanır.


Sorgulama