Tam otomasyon mikro dozaj ölçek

Tam otomatik microelement ölçek toplu işleme sistem işlem grubu oluşturma endüstriyel mikro malzeme için tasarlanmış yüksek teknoloji akıllı Elektrik donatımı türüdür. Toz, granül, parçaları ve çeşitli sanayi ortamlarında hacim materyalleri için aşağıdaki çalışır otomatik olarak yapabilir ve...

Ürün ayrıntıları

Tam otomatik microelement ölçek toplu işleme sistem işlem grubu oluşturma endüstriyel mikro malzeme için tasarlanmış yüksek teknoloji akıllı Elektrik donatımı türüdür. Toz, granül, parçaları ve çeşitli sanayi ortamlarında hacim materyalleri için otomatik olarak ve doğru bir şekilde aşağıdaki eserlerini yapabilir: tam otomatik mikro malzeme ölçüm, toplu işleme nicel tam otomatik ve tam otomatik ulaşım kontrol. Bu istikrarlı ve doğru büyük ölçüde verimlilik Beton Sanayi mikro malzeme geliştirir ve tamamen manuel istifleme ve damping tarafından yapılan olası hatalar önler.

Çeşitli hisse senedi kutuları, Hopper ölçek ve ulaşım cihazları devirme müşteri ihtiyaçlarına göre kullanılabilir. Ve dozaj miktarına göre tek ölçek, iki katına ölçekler ve multi ölçekler farklı gereksinimleri karşılamak için bileşik.

İşlevler ve Özellikler

1. bilgisayar içinde malzeme formül göre tam otomatik Tartım, istifleme ve ulaşım doğru bir şekilde yapılabilir.

2. el ile işlem grubu oluşturma tarafından yapılan hata iyice önlenebilir. Ürün kalitesi böylece sağlanır.

3. tek malzeme dinamik istifleme sapma maksimum kapasite, uluslararası ileri teknoloji olan ±0.03 %'den daha fazla olmayacaktır.

4. toplu işleme hızı: hız tek malzeme istifleme 30kg/28s, 110 mm hangi ambalaj burgu dayalı ulaşabilirsiniz ve malzeme oranıdır 600 kg/m³, uluslararası ileri teknoloji olan.

5. üç nokta sistem asılı kolay montaj, sökmeye ve bakım.

6. özel yapımı dozaj burgu için özel malzemeler uygulanmasından iyi akışkanlık ve kötü akışkanlık malzeme verimli dozaj zaman taşınmış.

Tam otomatik microelement ölçek toplu işleme yaygın olarak yem, gıda, tıp, Kimya Sanayi tam otomatik işlem grubu oluşturma ve püre ve Pelet mikro malzeme otomatik ulaşım gerçekleştirmek için uygulanır.


Sorgulama