Tahıl sanayi Silo tahıl depolama kutusu

Tahıl silosu, ayrıca tahıl bin, tahıl depolama silo, olarak adlandırılan bir büyük tahıl depolama taşıyıcısıdır. Adından da anlaşılacağı gibi tahıl depolama silo tarım ürünleri ev aletleri veya büyük tahıl ambarı projeleri için depolamak için kullanılır. Hububat silosuna yaygın olarak tahıl pirinç, Mısır, buğday, soya gibi depolamak için kullanılır...

Ürün ayrıntıları

Tahıl Silosu, adı datahıl kutusu, tahıl depolama silo,büyük tahıl depolama taşıyıcısıdır. Adından da anlaşılacağı gibi tahıl depolama silo tarım ürünleri ev aletleri veya büyük tahıl ambarı projeleri için depolamak için kullanılır. Tahıl silosu olduğu yaygın tahıllar tahıl gibi pirinç, Mısır, buğday, soya, arpa, sorgum, ayçiçeği tohumu, palm çekirdeği, buğday, darı, kepek, bezelye, fasulye, kanola, pancar tohumu, fıstık, çavdar tohumu, un, yem, depolamak için kullanılan küçük ve ve diğer toplu taneli bitkileri, vb. Caculating çelik silo birimin toplu tahıl için önce tahıl yoğunluğu bilmemiz gereken sonra mühendisimiz uygun tahıl depolama çözümü için müşteri sunabilir.

Genellikle depolama çelik silo üç parçaları dahil olmak üzere:Silo çatı, Silo gövdesi, Silo alt.

Farklı tasarım, havalandırma sistemi, biriktirme sistemi, tahıl kurutma sistemi, seviye ekran taşıma sistemi, sıcaklık ölçümü, vb, gibi farklı sistem mühendisi ekleyecektir. Ekipman eşleşmesi customerand #39; s gerçek ihtiyaçlarını ve yerel çevre bağlıdır.


Bizim tahıl çelik silo avantajları:

1.İyi hava-darlık, depolama malzeme sızıntı hakkında endişelenmeye gerek yok.

2.Sıcaklık kontrol, DCS kontrol, sensör, her türlü seviye göstergesi-ebilmek var olmak installed içinde silo. Gerçek zamanlı izleme bilgisayar tarafından gerçekleştirilebilir.

3.Mükemmel istikrar Lipp sistemi sayesinde.

4.Çelik Silo tahıl artık güvende tutmak.

5.Çok daha küçük bir alanına daha fazla depolama kapasitesi.

6.Çelik Silo yağmur durumunda nem sorunları kaçının.

7.Kaldırmak daha kolay.


Özel tahıl depolama planınıza, projenin son tamamlanma geliştirmek için başlangıç sitesi analiziFDSPihtiyaçlarınıza uygun ve karlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için profesyonel bir çözüm sağlayabilir.


İnşaat alanında depolama siloSertifikalar

Biz zaten ISO9001:2008 2014 yılında, 2013 yılında CE belgesi ve SGS sertifika geçti.

Sıcak soruşturma Hoşgeldiniz ve ziyaret edin!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Sorgulama