Yatay dolaşım kurutma makinesi

Yatay dolaşım kurutma makinesi ana özellikleri: ısı saklama odası ve sıcak hava geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlar ve maliyeti azaltır yatay dolaşım için kurutma makinesi, uygulanır. Malzemeler ile iç odası iletişim alanında ürün kalitesini artırmak için paslanmaz çelikten imal...

Ürün ayrıntıları

Yatay dolaşım dryermain özellikleri:

Isı saklama odası ve enerji tasarrufu sağlar ve maliyeti azaltır yatay dolaşım için kurutma makinesi, sıcak hava geri dönüşüm uygulanır. Malzemeler ile iç odası iletişim alanında ürün kalitesini artırmak için paslanmaz çelikten yapılmıştır. Transmisyon kayışlar çok granül bölünmesini önler. Ayrıca, kemer hızı süresi kurutma kontrol için ayarlanabilir. Sıcak hava akımı malzeme özellikleri ve en iyi kalite için kurutma gereksinimleri göre ayarlanabilir. Kendi kendini temizleme sistem odası temiz kalan toz ve partiküller alt kısmında uygulanır.Yatay dolaşım kurutma makinesiüst düzey ekstrüzyon Pelet yem ve su besleme tedavisinde yaygın olarak uygulanır.

1. uluslararası ileri teknoloji: stok dağıtım aygıt sallanan malzeme ve nem tekdüze dağılım sağlar.

2. yüksek molekül polimer net ya da paslanmaz çelik perde, delikli plaka için geçerli olan hiçbir malzeme yapışmasını ve temizlik neden.

3. eşsiz hava kanalı sistemi: dairesel kanal akış yönüne göre gerçek ihtiyaç değiştirebilirsiniz.

4. giriş ve çıkış sırasıyla hangi sıcaklık ve nem, hava pulluk kolayca ayarlayabilir ve kurutma hız kontrolü farklı kurutma dönemlere ilişkin düzenlenir. Bu şekilde kaliteli ve yüksek derecede kür sağlanmış olur.

5. modüler yapısı: uzunluğu ve yön serbestçe farklı gereksinimleri karşılamak için monte edilebilir. Örgü kemer ve ekran plaka (üç katmandan ve daha özelleştirilebilir) iki kat sahipken 1.2, 1.8 ve 2.4 m genişlikleri seçilebilir. Standart bileşenler, müşterilerin çıktı ve nem içeriği uygun olarak bağlanabilir.

6. kurutma makinesi ve soğutucu birleştirilebilir ve süre ayarlanabilir.

7. temizlik ejderha toz ve partiküller ile başa çıkmak için donanımlı.


İlgili kapsam

Pelet, parça ve Şerit (istikrarı ve soğutma) kurutma yem ve gıda sanayi malzemeleri şeklinde. Kür ve sorunları haddelenmiş Aqua kurutma beslemesi, normal Pelet yem veya gıda etkili bir şekilde çözülebilir. Son granül ideal su dayanıklı performans ve iyi görünüme sahip. sıcak hava sistemi geri dönüşüm enerji tasarrufu, düşük maliyetli ve güvenilir olduğunu.


Technicalparameters

Türü

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(t/h)

(m2)

(m)

(KW)

(%)

SHGW120 × 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 × 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 × 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

Sorgulama