Endüktif seviye göstergesi

Endüktif seviye göstergesi düzey algılama probları ve akıllı denetleyicisi içerir düzey durumu tespit etmek için akıllı bir algılama cihazdır. Akıllı denetleyicisi ekran ve kontrol sondası tarafından algılanan düzeyinde koşul tarafından çıktı. Çalışma prensibi: prob...

Ürün ayrıntıları

Endüktif seviye göstergesi düzey algılama probları ve akıllı denetleyicisi içerir düzey durumu tespit etmek için akıllı bir algılama cihazdır. Akıllı denetleyicisi ekran ve kontrol sondası tarafından algılanan düzeyinde koşul tarafından çıktı.


Çalışma prensibi:

Sonda malzeme çevresindeki düzey varyasyon algılar ve karşılık gelen bir salınım frekansı değişimi göre üstün modülü oluşturur. Bu bir analog sinyale dönüştürülür ve bilgisayar işlemcisine girdi. Bilgisayar işlemcisi görüntüler ve düzey varyasyon derecesi göre çıkış öncesi ve sonrası malzeme düzey parametreleri karşılaştırarak kontrol.


Ana boru şekil ve avantajları:

1. algılama sonda ve denetleyicisi ayrılabilir; Yüksek titreşimli olan koşullarda çalışabilir.

2. indüksiyon seviye göstergesi aygıt algılama akıllı bir düzeydir ve geleneksel düzey göstergesi mekanik iletim sistemi ile tamamen farklıdır.

3. bu toz malzeme, granüler malzeme, nubby malzeme ve lifli malzeme için kullanılabilir.

4. bu yaygın olarak kullanılan toz, granül ve nubby malzemeleri tahıl, gıda, yem, kimya, Metalurji, eczane, dahil olmak üzere farklı sektörlerde hisse senedi depo gözlerindeki vb ve donatım işleme silolar tasarımlar birden çok Sanayi üretim için.


Sorgulama