Pelet değirmen için akıllı tam otomasyon kontrol sistemi

Pelet mill, tam otomatik Pelet değirmen ve Buhar miktarı için kremi, eklendi miktarı besleme durumunu işletim göre bu kontrol sistemi Pelet değirmen işyerinde en iyi durumda her zaman sağlar. Çalışma verimliliği, çıkış büyük ölçüde geliştirilmiş olabilir, güç tüketimi sırasında...

Ürün ayrıntıları

Pelet mill, tam otomatik Pelet değirmen ve Buhar miktarı için kremi, eklendi miktarı besleme durumunu işletim göre bu kontrol sistemi Pelet değirmen işyerinde en iyi durumda her zaman sağlar. Çalışma verimliliği, çıkış büyük ölçüde geliştirilmiş olabilir, güç tüketimi azaltılmış olacak iken. Tarihçe çalışma koşulları Pelet değirmen bakım müşteri hatırlatmak için kontrol edilebilir.

Özellikleri:

1. etkinliğini artırma: verimlilik üretim Pelet %5 oranında geliştirilmiş olabilir ~ % 26.

2. elektrik tasarrufu: her 1 ton pellet üretimi için 0.8~1.5KW/H kaydedilebilir.

3. güvenli bakım: Tarihçe çalışma koşulları Pelet değirmen bakım müşteri hatırlatmak için kontrol edilebilir.

4. tüm veri görüntü ve metin 10,4 inç dokunmatik üzerinde görüntülenen ekran.

Bilgisayar kontrol sistemi ile donatılmış 5. doğru kontrolü yanı sıra eksiksiz kaydını kontrol sisteminin çalışma her veri sağlar.

6. pnömatik kontrol vanası ve etkin bir şekilde kontrol buhar miktarı, kapatma vanasını doğru konumlandırılması, istem anahtarı açma ve kapatma ve dayanıklı olduğunu.

7. malzeme besleme ve buhar ekleyerek, bu sistem otomatik olarak denetler geçerli ve malzeme sıcaklığı stabilize etmek.

8. üç çalışma yolu: otomatik, el ile ve kapalı. Otomatik kontrol etmek için baştan sona el ile herhangi bir müdahale tam otomatik sistemidir. Manuel operasyon için uygun ve hızlı olan dönüm potansiyometre döner düğme tarafından besleme ve Buhar ayarlanabilir. İçin işlem Buhar ve besleme hızlı bir şekilde durdurabilirsiniz. Manuel kontrol otomatik kontrol stabil çalışmak için ise, başlamak vasıl olur.

9. geçerli otomatik olarak engellenmesini önlemek için geçirir. Eğer hiçbir malzeme besleme ve Buhar ekleme otomatik olarak durur. Kolaylık sağlamak için birden çok formül saklanır. Ambar titreşim makinesi otomatik olarak malzeme bağ önlemek için denetlenir.

Yem, gıda, kimya, ilaç sanayi vb destek imkanları göre farklı sektörlerde geliştirilebilir için yapım sistemi cips yaygın olarak uygulanır.


Sorgulama