Örgü kemer kurutma makinesi

Kısa Tanıtım: Çelik kafes kurutma makinesi en düzenli veya düzensiz malzemeleri (kömür, blok, gıda ve sebze vb şekillendirme cevheri. gibi) uygun taşıma bandı olarak uygulanır. Örgü kemer kurutma makinesi diğer aygıtlarla veya tek başına kullanılabilir. Cihazın yaygın olarak bina, seramik Metalurji için kullanılır...

Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım:

Çelik kafes kurutma makinesiEn düzenli veya düzensiz malzemeleri (kömür, blok, gıda ve sebze vb şekillendirme cevheri. gibi) uygun taşıma bandı olarak uygulanır. Örgü kemer kurutma makinesi diğer aygıtlarla veya tek başına kullanılabilir. Cihaz Metalurji, Bina, seramik, gübre ve kimyasal sanayi tec. için yaygın olarak kullanılır Aynı zamanda kurutma gıda ve sebze için ideal cihazdır.


Çalışma prensipleri:

Örgü kemer kurutma makinesi bir toplu iş ve sürekli üretim kurutma makinesi, Elektrikli Isıtma, Buhar Isıtma, sıcak hava ana Isıtma yöntemi olarak Isıtma ile türüdür. Malzemeler 12-60 delik çelik mesh düzgün koymak zorundadır. Böylece Buhar delik kaldırma nemden gider iken sıcak hava malzemeleri ile gider mesh shutt lecocked dişli tarafından olacaktır. Tam aygıt birkaç standart bileşenleri tarafından monte edilir ve modüler tip yer kazanmak için uygulanacaktır. Normalde, kurutma makinesi iki odalı üç katmanı veya İki Odalı beş katmanları vardır ve etkili genişlik 0.6-3.0 m ise 6-40 m uzunluğundadır.


İlgili kapsamı:

Kimya Mühendisliği, gıda, sağlık, yapı, elektrik sanayi vb parça, şerit ve Pelet için özellikle malzeme ile iyi soluma şeklinde. Kalıntı formunda yapıştırın malzemelerin için onlar sonra pelletizer veya grup Ekstruder tarafından şeklinde kurutulmuş.


Avantajları

1. düşük yatırım, hızlı hızlı ve yüksek buharlaşma yoğunluğu kurutma

2. yüksek verimlilik, yüksek kapasiteli ve mükemmel kalite

3. standart üretim ve fiili kapasiteye göre tasarlanmış

4. en iyi kurutma hava miktarı, sıcaklık, Isıtma elde etmek için malzeme kalan zaman ve hız besleme kontrol edilebilir.

5. edilebilir aygıt yapılandırması ve örgü kemer çamaşır ve malzeme soğutma sistemi uygulanabilir.

6. çoğu hava dönüştürülebilir enerji kaydeder.

7. eşsiz hava dağıtım cihaz hava tekdüze dağılım yapar ve iyi kalitesini güvence altına alır.

8. Buhar, ısı iletken yağı veya yakıt gaz Kalorifer uygulanabilir.


Sorgulama