Ana sayfa > Haberler > İçerik

10TPH Yem Pelet Hattı, Yem Üretim Hattı Tedarikçisi

Yem pellet hattı / yem üretim hattı, tavuk, ördek, sığır, domuz, tavşan gibi çeşitli kümes hayvanları ve hayvancılık yemlerini yapmak için kullanılmak üzere yüksek bir otomasyon yem üretim hattıdır. Size, gelişmiş yem işleme teknolojisi ile özelleştirilmiş çözümler sunabilir ve profesyonel servis.


Yem Pelet Hattı Avantajları

1. Kanatlı yemi gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir.

2. Kolay kullanım

3. Daha fazla yem pelleti yapmak için daha az zaman ve insan gücü

4. Atıkları azaltmak ve üretimi artırmak.

feed line.jpg

Kanatlı Yem Pelet Üretim Hattı Akış Şeması

Silo depolama işlemi - Alma ve Ön Temizleme İşlemi - Öğütme İşlemi - Toplu İşleme ve Karıştırma İşlemi - Pelletleme İşlemi - Soğutma ve eleme süreci - Çuvallama İşlemi - Yardımcı Sistem - Elektrik Kontrol Sistemi.


Ana ekipmana giriş Ring Die Suda Yem Pelletizer

Konvansiyonel balık yemlerinin artan fiyatı olarak, pelet değirmeni ile yapılan modern suda yaşayan peletler, su ürünleri yetiştiriciliğinde giderek daha popüler hale gelmektedir. Bu tür suda yaşayan pelet değirmeni, büyük miktarlarda suda yaşayan hayvanları besleyen çiftçiler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Gelişmiş peletleme teknolojisi ve kompakt tasarımıyla, bu besleme peletleme tesisi, süper kalitede verimli pellet üretimini sağlayabilir. Pelet çapı, farklı su canlılarının talebini karşılamak için 2 mm'den 10 mm'ye kadar olabilir. Suda yaşayan çiftçilerin zaman ve maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf etmek ister misiniz? Özel olarak tasarlanmış suda yaşayan pelet öğütücüsünü deneyin! Bu suda yem peletleyicisiyle birlikte, bu pellet değirmeninin sadece batan yem topakları yapabildiğinden emin olmalısın, yüzen balık yemi pelet yapmak istersen, balık yemi ekstruderlerini tazelemekten seçmelisin.