Ana sayfa > Haberler > İçerik

Kurutma Ekipmanı ile 200t-5000t Cobble Çelik Silo

Depolama sektörünün artan gelişmesi ile kullanıcı, depolama silosunun istikrarına ve güvenliğine, profesyonel kurulum ekibine ve tasarım ekibine dikkat çekerek, dökme toz depolama endüstrisi sırasında silolamızı mükemmel hale getiriyor. Kömür depolama kabı için büyük çaplı veya küçük bir çap olsun, müşterinin ihtiyacını karşılamak için sınırlı bir zamanda en iyi depolama çözümü sunacağız. Kapsamlı üretim yeteneklerimiz, deneyimli proje yönetimi ekipleri, iyi kurulum deneyimi ile Bidragon, sınırlı bir süre içinde inşa edilmiş siloyu sağlayabilir.


Spiral çelik silo özellikleri:

1. Yüksek mukavemet: Depo silo duvarı dikey donatı ile takviye edilmekte ve vida kirişi tarafından tıkanmaktadır. Rüzgar, deprem ve kara karşı güçlü direnç gösterir.

2. İyi sızdırmazlık fonksiyonu: Beş katlı spiral çelik plakaların sıkıştırılması ve birleştirilmesi hava geçirmez olmasını sağlar, bu nedenle tahıl depolama silomizi çimento, jips, uçucu kül ve cüruf gibi inşaat malzemeleri ile sıvıların depolanmasında kullanılabilir.

3. Küçük alan doluluğu: Tahıl depolama silosu arasındaki en küçük mesafe 600 mm'dir.

4. Kısa inşaat döngüsü: Sahadaki yüksek seviyeli otomatik inşaat, 1.000 ton depolama silosunda yalnızca 5-6 gün gerekiyor.

5. Uzun çalışma ömrü: tahıl depolama silosu için farklı kalınlıklarda plakaların en iyi kombinasyonu ile elde edilen 25-30 yıl.

silo.jpg