Ana sayfa > Haberler > İçerik

FDSP'nin Pelet Makinesi, Yem İşleme Kârlılığını Sağlamanıza Yardım Ediyor

Yem fabrikaları hayvansal üretimin temelidir. Modern yem fabrikalarının yüksek öğütme verimi, insan popülasyonu için hayvan kaynaklı gıdaların güvenli bir şekilde tedarik edilmesine önemli ölçüde katkıda bulunur. Bileşik yem üretimi,

çeşitli katkı maddelerinin heterojen karışımı üniform pelet haline getirir. Yem fabrikaları şimdi önemli zorluklarla karşı karşıya. Bunlar, freze operasyonlarının karlılığını ve emniyetini sağlamaktır. Fiyatlarda ve genellikle hammadde tedarikinde geniş çeşitlilik vardır.


İyi pelet kalitesi, besleme hacmini düşüren sıkıştırma, nakliye ve depolama kapasitesinden tasarruf gibi birçok avantaj getirdiğinden önemlidir. İyi peletler homojen bir şekle sahiptir ve taşıma ve depolamada dengelidir, bu da toz ya da tozdan kaynaklanan kayıpları azaltır. Küçük toz veya ince tozları olan kaliteli peletler hayvanlar tarafından seçici yem alımından kaçınarak genellikle iyi kabul görürler.


FDSP size kümes hayvanları / hayvancılık / hayvan yemi pelletlerini peletleme için yüksek kaliteli SZLH serisi hayvan yemi pelet değirmeni sağlayabilir. Yüksek kapasiteli, yüksek verimlilikte, düşük gürültü, kolay kullanım ve kolay bakım. Farklı kapasiteleri, saatte 1 ton ila saatte 50 ton arasında değiştirebiliriz.

FDSP feed pellet machine.jpg

FDSP yem peletleme makinasının özellikleri  

a) Peletleme bölmesindeki sıcaklığı yaklaşık 90 ° C'ye düşüren aerodinamik teknoloji kabul edin, böylece makine sürekli olarak iyi çalışabilir.

b) Spheroidal grafit dökme demir kullanılarak makine gövdesi daha dayanıklıdır.

c) Sertlik söndürme ve frezeleme makinesi ile işlenen dişliler şaftla yüksek konsantrasyonda kalırlar, böylece kayışla çalışan modellerden daha iyi bir performans ve geniş kapasite sağlarlar.

d) Yağlama sistemi ile makineyi kapatmak zorunda kalmadan ana şafta gres ekleyebilirsiniz.

e) Halka kalıp kalıbı, ısı işleme teknolojisi ile dökülür ve böylece dayanıklı bir ömre sahiptir ve nitelikli pellet üretir.

f) Emniyet ve kararlılığı artırmak için peletleme bölmesini motora bağlayan gelişmiş bir tazmin edici serpantin-yaylı bağlantı ile donatılmıştır.

g) Kalıcı mıknatıslı cihaz peletleme işlemindeki yabancı maddeleri kaldırabilir.

h) Yem peletlerinin kalitesini artırmak için çok katmanlı klimalar özelleştirilebilir.