Ana sayfa > Haberler > İçerik

Sıcak Satış Debarker Makinesi / Ahşap Günlükleri Soyma Makinesi

FDSP Döner Debarker, havlamayı etkin bir şekilde gidermek için mekanik aşınma ve log-to-log kontağının kombinasyonunu kullanarak fırın açma teknolojisinde yenilikçi bir gelişmedir.

tüm şekil ve türlerin günlükleri.

debarker machine.jpg

Komple ahşap elleçleme hattı MDF, ahşap pelet hattı ve hamur işi kütük imalat sanayinde debraf ve küçük çaplı kütükler için kullanılabilir. Temizleme oranı% 90'dan fazladır.

Firmamız tarafından yapılan döner tambur ayırma hattı, daha düşük enerji tüketimi, kompakt yapı, yüksek temiz debarking ve geniş üretken kapasite ile dünya ileri teknolojisini benimser . Teknoloji, Çin'in lideridir. Liangyou komple ahşap taşıma hattı ideal ekipmantır

ahşap esaslı panel, kağıt hamuru endüstrisi ve odun talaşı üretim tesisi için. İthal ekipmanı tamamen değiştirebilir.


Ayrıca, talaş kaldırma, öğütme, kurutma, peletleme, soğutma, elekten geçirme, torbalama süreci dahil olmak üzere komple biyo-kütle peletleme çözeltisi işini yürütüyoruz.

 

FDSP sadece ahşap pelet değirmeni , talaş pelet makinesi, saman pelet değirmeni, çim pelet değirmeni, yonca pelet değirmen vb gibi profesyonel bireysel biyokütle ekipmanları üretmek değil, ancak talaş, çekiç değirmen, kurutucu, pelet değirmen, soğutucu dahil biyokütle işleme hattı sağlamak, tarayıcı, konveyör, torbalama ölçeği ve diğer ilgili yardımcı ekipman.