Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yem Pelet Üretim Hattı için Ring Die Kümes Hayvanları Yem Pelet Değirmeni

Halka kalıp besleme pelet değirmenden farklı olarak kendi hayvanları için pelet yapmak için çoğunlukla kullanılan halka kalıp kümes hayvanları yemi pelletizörü, daha etkili ve endüstriyel tavuk yemi pelet üretiminde, büyük çiftliklerde veya yem pelet fabrikasında uygundur. Saç kremi ile donatılmış bu pelet değirmeni malzemesi, malzemeyi tamamen karışık ve olgunlaştırabilir, böylece bitmiş yem topakları daha pürüzsüz bir yüzeye ve daha iyi kaliteye sahiptir. Yüksek verimlilik ve düşük tüketim ile seçilen ring die kümes hayvanları yemi pelletizörü büyük beğeni topladı .

ring die pellet mill.jpg

Ring Die Kümes Hayvan Yemi Pellet Değirmeni Çalışma Prensibi

  Malzeme, besleme hızı için kolayca ayarlanabilen ve uygun malzeme akışı elde edilebilen vidalı besleyiciye yerleştirilir. Bundan sonra materyal, sıcak buharın olumlu havalandırma sağlayabileceği bir kondisyon cihazına girer. Ardından, presleme odasına girmeden önce malzeme sıcaklığı yaklaşık 64-85 ° C ve nemi% 14-16 arasında muhafaza eder. Pres haznesinde, malzemeler doğal olarak yüksek basınç silindirlerinin altındaki kalıp deliklerinden pelet formuna sıkıştırılacaktır.


Kümes hayvanları için neden peletleme yemi?

Peletleme, zengin besleme ile yem formülasyonunu ve kanatlılar için doğru miktarları temin ettiğinden, yüksek kaliteli tavuk yemi üretiminde önemli bir süreçtir. Halka kalıp kümes hayvanları yemi pelet makinemiz tarafından yapılan bir pelet her lokma, hayvan performansını artırmak için aynı kaliteye sahip olacaktır.

★ Geliştirilmiş hayvan performansı

★ Azalan yem atıkları

★ Azaltılmış seçici beslenme

★ Zararlı organizmaların yok edilmesi