FDSP Pelet değirmen silindiri kabuk

Ürün Tanıtım silindir kabuk, silindir bilinen Pelet değirmen ana parçalarından biridir. Çeşitli biyoyakıt granül, hayvan yemi ve diğer pellets işlemek için kullanılabilir. Malzeme: alaşımlı çelik, yay çelik ve çelik taşıyıcı. Özel Termal tedavi daha iyi aşınma dirençli sağlar...

Ürün ayrıntıları

Ürün Tanıtım

Silindir kabuk, yaygın olarak bilinensilindir, pelet değirmen ana parçalarından biridir. Çeşitli biyoyakıt granül, hayvan yemi ve diğer pellets işlemek için kullanılabilir. Malzeme: alaşımlı çelik, yay çelik ve çelik taşıyıcı. Aşınmaya dayanıklı, daha iyi ve performans cips kesme özel Termal tedavi sağlar.

Şimdi biz farklı şekiller, silindir kabukları gibi var:

kapalı uçlu yivli silindir kabuk, petekli silindir kabuk, davul delikli groove silindir, open-end yivli silindir kabuk, üzerimizden yivli silindir kabuk vs.


Yivli silindir kabuk

Yivli silindir kabuk: iyi malzeme alımı performans ve besleme bitkiler tarafından yaygın olarak uygulanır.

İnce içerir oluklu ve güçlü oluklu

Güçlü oluklu silindir kabuk büyük delik yüzük ölmek için uygulanırken normalde, küçük delik yüzük ölmek için ince oluklu silindir kabuk, uygulanır.

Yivli silindir kabuk içine open-end ayrılabilir ve kapalı uçlu, kapalı uçlu silindir kabuk malzeme boşaltma için yan delikleri ve artış ekstrüzyon kuvvet her iki tarafta iyidir.


Petekli silindir kabuk

Petekli silindir kabukçoğunlukla kümes hayvanları beslemek pelletize uygulanır. Bu üniforma giyiyor, ama kötü malzeme alımı performans avantajdır. Büyük sürtünme kuvveti kolay parlatma yapar.

FDSP silindir kabukları, farklı boyut ve görünüm gereksinimleri veya çizimler veya örnekleri göre üretebilirsiniz.


Open-End yivli türü Kapalı uçlu yivli türü Balıksırtı yivli türü
Üzerimizden yivli türü Davul delikli groove türü

Petek türü

Open-End yivli drum rulo Ark alveoler türü

Petek alveoler bileşik türüNeden andamp gerekir; Neden bizi seçmelisiniz?

Bakım bir süre çalıştıktan sonra her makine için gereklidir.Pelet değirmen silindiri kabukPelet, odun pelet pelet mill, biyokütle Pelet yakıt, farklı türde işlemek için kullanılan için birincil çalışma bileşenlerden biri yem ve benzeri. Biz bir profesyonel üreticisi silindir kabukları ve diğer Pelet değirmen yedek parça yüzük ölmek, yatakları, milleri gibi uzman ve benzeri ile yaklaşık 20 yıl deneyim.

Bizim roller kabukları uzun servis ömrü olsun emin silindir kabukları olun yüksek aşınma direnci ve korozyon direnci, keyfini çıkarın. Bizim roll kabukları ve diğer Pelet makinesi yedek parça-ebilmek var olmak içinde sanayi peletleme beslemek ya da hayvan besleme üretmek veya odun pelet üretmek için Pelet sanayi yakıt için kullanılır. Biz iyi nitelik taşıyan çelik kullanın, çelik veya Karbon çeliği silindir kabuk yapmak alaşım. 300 mm, 110 mm Pelet rulo/kabuk aralığından ila 450 mm, çapı 60 mm arasında değişmektedir alanlarda çalışma silindir kabuk sertliği HRC58-62 ulaşır.

FDSP yüzük ölür ve silindir kabuklarıde satılan tüm dünyada, biz de her türlü Pelet değirmen silindiri kabukları customersand #39; göre yapabilirsiniz Çizim. Donanımınızın düzgün çalışan tutmak gerekir her parçası var.


Sorgulama