Talaş ile tek silindirli kurutma makinesi

Talaş kurutucuya talaş kurutma makinesi tek silindirli ana çalışma prensibi enjeksiyon boru ve rotasyon silindir ile birlikte çalışmak. Coşkun ve akışkan malzemeler tamamen sıcak Rüzgar başvurun ve sonra kurutma bitti. Pnömatik talaş kurutma makinesi: ıslak toz ve...

Ürün ayrıntıları

Talaş ile tek silindirli kurutma makinesiAna çalışma prensibi

Talaş kurutucuya enjeksiyon boru ve rotasyon silindir birlikte çalışmak. Coşkun ve akışkan malzemeler tamamen sıcak Rüzgar başvurun ve sonra kurutma bitti.

Pnömatik talaş kurutma makinesi:Islak toz ve Pelet talaş sürekli tüp kurutma için vida konveyör tarafından aktarılan. Yüksek hızlı iletim ve dağılım sıcak baca, su buharlaşıp ve sonra toz ve Pelet kuru ürünler elde edilir.

Bileşenleri:Hava ısıtıcı, besleyici, pnömatik kurutma tüp, Siklon Ayırıcı ve fıçı fan vs.

Müşteriler uygun talaş kurutma makinesi çıktı göre seçebilirsiniz.


İlgili kapsamı:

Saman yakıt, kömür makine, talaş Pelet yakıt, sıkıştırılmış talaş, tarım ve Hayvancılık mühendislik vb ve saman Mısır, soya saman, saman pamuk, buğday saman, sorgum saman, talaş, ahşap tıraş, ginkgo yaprağı, dut yaprağı vb gibi selüloz ile tarım malzeme kurutma sıkıştırılmış.Döner dryerstructure

kurutma makinesi bıçak, aygıt, aygıt destekleyen ve sızdırmazlık contası sürüş kaldırma döner vücut tarafından oluşturulur.
Özellikleri:

1. yüksek güç kurutma: sıcak hava ile yeterli ısı değişimi malzeme kurutma makinesi aygıt kaldırma kaydı ne zaman elde edilebilir.

2. kısa süreli kurutma.

3. talaş kurutma makinesi daha az işgal, kolay işletilen ve muhafaza ile basit inşaat vardır.

4. büyük işleme kapasitesi ve yüksek termal verimlilik.


Sorgulama