Titreşimli akışkan Yataklı kurutucu

Kısa Tanıtım: titreşimli akışkan Yataklı kurutucu kuru, serin ve nem eklemek toz ve Kimya Mühendisliği, hafif sanayi, ilaç, gıda, plastik, granül tanecik yağ, cüruf, üretim tuz ve şeker sanayi vb. Çalışma ilkeleri: motorlu titreşimli gelen heyecan verici gücü sonuçlanır...

Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım:

Titreşimli akışkan Yataklı kurutucuKuru, serin ve nem toz ekleyebilir ve Kimya Mühendisliği, hafif sanayi, ilaç, gıda, plastik, granül tanecik yağ, cüruf, tuz üretim ve sanayi vb şeker.


Çalışma prensipleri:

Makine titreşim motoru sonuçlarında titreşimli gelen heyecan verici bir güç. Kazıklı malzeme ileri heyecan verici güç kullanarak belirli bir yönde atlamak. Aynı zamanda, sıcak hava alt malzeme fluidizes. Malzeme ve sıcak hava arasında tam temas ideal kurutma elde eder. Toz Siklon tarafından geri dönüştürülmüş süre sonra kurutulmuş malzeme ve ıslak hava ayrı olarak dışarı.


Özellikleri

1. titreşim motoru sürekli titreşim kaynağı sağlar. Kolayca uzun yaşam çalışma düşük gürültü ile korunabilir.

2. yüksek ısı verimliliği: normal kurutma ile karşılaştırıldığında, bu titreşimli sıvı yatağı daha kuru, üzerinden % 30 oranında daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Tek tip sıcaklık dağılımı yatakta tek tip fluidization partical aşırı ısınma ya da ölü conner olmadan yapar.

3. ayarlanabilir performans ve geniş ilgili kapsamı: malzeme kalınlığı, hız ve bütün titreşim hareketli daha istikrarlı olabilir ve sonsuz değişken denetim gerçekleştirilebilir.

4. küçük zarar malzeme yüzeyine ve kırılgan malzeme kurutma için uygundur. Çalışma verimliliği düzensiz pelet tarafından etkilenmeyecektir.

5. tam kapalı yapısı etkili malzeme ve hava arasındaki çapraz enfeksiyonu önler çalışma ortamı temiz olmasını sağlamaktadır.

6. ıslak malzemelerin seri üretime, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için series-wound yöntemi uygulanabilir. (Tipik malzeme polyacrylamide vs gibi.)


Sorgulama