Ahşap Debarker

Ahşap debarker (ağaç soyma makinesi) günlükleri, ağırlıklı olarak kullanılan odun hamuru kabuğu soymak için kullanılır ve kağıt fabrikaları ve Ahşap esaslı panel bitki hangi hammadde olarak ahşap günlük kullanır. Küçük bir yatırım ile düşük enerji tüketimi, daha az yer işgal, düşük inşaat maliyetleri, yüksek kapasiteli ve...

Ürün ayrıntıları


Ahşap debarker(ahşap soyma makinesi) kullanılan peelingbark günlükleri, kağıt hamuru ve kağıt fabrikaları ve Ahşap esaslı panel plantwhich kullanılan başlıca hammadde olarak ahşap günlük kullanacağı için. Küçük yatırım, inşaat maliyetleri, Highcapacity ve diğer özellikleri düşük, düşük enerji tüketimi, daha az spaceoccupied. Orta ve büyük ölçekli için uygundurKereste Makinası, etkisi dozaj yanı sıra.Diş rulo ahşap debarkerepidermal günlüklerinin akıntı ve yan deşarj, bir ucunu bölünmüş, peeling, karakterlerin yüksek olduğunu ekipman kabuk soyma verimliliği, ağır yük, yüksek hız, aşınma direnci, yüksek korozyon direnci. Müşterinin gereksinimini üretilebilir.
Yapısı ilke:

Üst sidenear sürücü günlükleri ile sürücü motorlu ahşap debarker makineye gidin ve sürücü bileşenleri, soyma makinesi dişleri olan belirli bir yöne döndürür, yığını günlüğe kaydeder böylece yukarı ve aşağı yuvarlanan, dokunaklı, isabet, rubbingeach günlükleri diğer kabuğu, kabuk soyma silindir döner woodlogsmove, buluşturacak yönlendirecektir. Thebarks peeleddown olacak ve merdane ve plaka ile diş Konveyör bant düşer.
Yapı özellikleri:
1. If açık siloları, bir taraftan canfeed ve deşarj diğer taraftan kullanmak, varolan roller makine besleme/boşaltma güç olmadan peeling önlemek, yüksek verim emin olun.
2. ahşap için theteeth kesimleri etkisi nedeniyle için sadece ahşap günlük dairesel hareketlerle ve kendi etrafında döndürme yapmak olun. Peeling verimliliği çok yüksek, özellikle soğuk olur, böylece, Kuru ve sert derili ahşap günlük iyi kabuğu net oranına sahiptir.
3. yaygın olarak adaptasyon, machinecan handledifferent tür, çapı, uzunluğu ve şekil günlük ahşap. Ahşap günlük peeling yapmak döner movementduring yenerek düzensiz nedeniyle, hatta eğri ara parça ahşap günlükleri hakkında da çok iyi touchedwith diş olabilir. Bu nedenle, ahşap günlük bükme diğer makineleri çok iyi soyulmuş.
4. nedeniyle için makine sabit, enerji tüketimi çok küçük olacaktır, başarısızlık oranı çok düşük olacaktır. Ve bakım iş yükünü de küçüktür. Titreşim ve gürültü sonrabiraz makine peeling davul düşük, ahşap debarker bile temel yükleme doğrudan, easyoperation çalışabilirsiniz.

Teknik parametre:

Modeli

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Rotor Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(M3/Hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Weight(kg)Teknik parametre:

Modeli

6

9

12

Capacity(ton/Hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Length(mm)

6300

9000

12600

Genişliği(mm)

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(ton)

4

5

6

Sorgulama